Vava- Përzierje e gatshme perimesh të pjekura 480gr

$7.49
  • Va-Va Balkan Delicatesse me perime të pjekura 480g, është bërë në recetë tradicionale Rumune duke përdorur speca, patëllxhan, qepë dhe hudhër.
  • Nuk ka ngjyra artificiale.
  • Përbërësit: specat e kuqe të pjekura, vaj luledielli, sheqer, uthull, kripë, hudhër, majdanoz.

🥄Peshon 480gr

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out