Vava

Ajvar Home Made Mild Vava 540 gram
$6.99

Ajvar Home Made Mild Vava 540 gram

Vava

• Një specialitet maqedonas! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër.  Kjo përhapje e butë dhe e shijshm...

View full details
$6.99
Ajvar Home Made Vava Hot 540 g
Sold out
$7.70

Ajvar Home Made Vava Hot 540 g

Vava

• Një specialitet maqedonas! Specat e kuq të qëruara me dorë dhe piper të kuq djegës janë të pjekur në një furrë dhe të përzier me patëllxhan të ...

View full details
$7.70
Sold out
Bonbone me Dredheza 200 gram
$1.79

Bonbone me Dredheza 200 gram

Vava

• Bonbone të shijshme të buta me shije luleshtrydheje. Prodhuar nga Vava.  🥄 Peshojnë 200g.

$1.79
Bonbone me Limon Vava
$1.79

Bonbone me Limon Vava

Vava

• Bonbone me limon • Vava • Ëmbëlsirat shumë të shijshme dhe freskuese të bëra me shtimin e ekstraktit të limonit. • Keni një karamele të madhe për...

View full details
$1.79
Cocoa Powder Vava 100 gram
$1.99

Cocoa Powder Vava 100 gram

Vava

• Vava • Pluhur i kakaos me bimë të shkëlqyeshme për pjekje ose kakao të nxehtë 🥄 Pesha 100g

$1.99
Fefferonka te Verdha Djekes (Hot) VAVA 530 gram
$4.69

Fefferonka te Verdha Djekes (Hot) VAVA 530 gram

Vava

• Feferonka të verdha djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare • Janë 100% natyrale, pa gluten, konservues dhe shije...

View full details
$4.69
Fefferonka te Xhelberta Djekes (Hot) 510 gram
$4.69

Fefferonka te Xhelberta Djekes (Hot) 510 gram

Vava

• Feferonka të gjelbërta djegëse prodhuar nga Vava, të njohura ndryshe edhe si speca mesdhetare • Janë 100% natyrale, pa gluten, pa konservues dhe...

View full details
$4.69
Fergesa Vava 490 g
$7.99

Fergesa Vava 490 g

Vava

• Fërgesë e prodhuar nga Vava • Fërgesa është një delikatesë shqiptare, një përzierje e pasur piperi të kuq e përzier me erëza dhe djathë të veçan...

View full details
$7.99
Home Made Gravqe ne Tavqe Pasul VAVA 520 g
$7.39

Home Made Gravqe ne Tavqe Pasul VAVA 520 g

Vava

• Sallatë mesdhetare me fasule të pjekura nga Vava • Kjo është një nga pjatat unike nga rajoni i Ballkanit dhe Vava e bën pikërisht ashtu siç e di...

View full details
$7.39
Kastraveca Turshi te Vogla (Gherkins) 540 gram
$3.99

Kastraveca Turshi te Vogla (Gherkins) 540 gram

Vava

• Kastraveca të vegjël turshi, prodhuar nga Vava • 100% natyralë • Asnjë ngjyrë artificiale, shije ose konservues 🥄 Peshon 540g

$3.99
Lutenica Home Made Roasted Vegetable Spread Vava 550 g
$7.99

Lutenica Home Made Roasted Vegetable Spread Vava 550 g

Vava

• E prodhuar nga Vava, është një përzierje djegëse, e bërë në shtëpi, e zezë me speca të pjekura të kuqe dhe fefferoni, domate, karrota dhe hudhra ...

View full details
$7.99
Pasul nga Tetova VAVA 450 gram
$5.98

Pasul nga Tetova VAVA 450 gram

Vava

• Fasule nga Tetova • Prodhuar nga Vava 🥄 Peshojnë 450g

$5.98
Pinjur Home Made Vava 550 g
$6.99

Pinjur Home Made Vava 550 g

Vava

• Pingjur-i i veçantë i Vava-s përdor një recetë familjare për të kombinuar specat e kuqe të qëruar me domate të pjekur, hudhër dhe majdanoz • Më ...

View full details
$6.99
Sliced Red Beets VAVA 680 gram
$2.99

Sliced Red Beets VAVA 680 gram

Vava

• Rrepë të kuqe të prera, prodhuar nga Vava 🥄 Peshojnë 680g

$2.99
Speca T Kuqe T Vogla me Djathe VAVA 540 gram
$8.99

Speca T Kuqe T Vogla me Djathe VAVA 540 gram

Vava

• Speca të kuq të vegjël me djathë, prodhuar nga Vava • Përzierja është thjesht e mrekullueshme 🥄 Peshojnë 540g

$8.99
Speca t Kuqe Turshi te Pjekura ne Zjarr me Huder Vava 550 gram
$4.99

Speca t Kuqe Turshi te Pjekura ne Zjarr me Huder Vava 550 gram

Vava

• Specat e kuq të pjekur janë një klasik i lashtë, dhe Vava prodhon një ndër më të mirët • Piqen me hudhër, pastaj turshi në një salcë të lehtë me...

View full details
$4.99
Tomato Peppers with Cheese (Speca Domateve me Djath) VAVA 540 gram
$8.99

Tomato Peppers with Cheese (Speca Domateve me Djath) VAVA 540 gram

Vava

• Speca, domate dhe djathë, të prodhuar nga Vava • Këta speca të përzierë janë nga më të mirët 🥄 Peshojnë 540g

$8.99
Urnebes Sallata Vava 490 g
$7.99

Urnebes Sallata Vava 490 g

Vava

• Sallatë Urnebes, prodhuar nga Vava • Një nga gatimet më popullore , e cila shërbehet gjatë gjithë vitit • Është tepër djegëse 🥄 Peshon 490g

$7.99
Sale

Unavailable

Sold Out