Pashteta

Argeta- Pashtetë Pule 95gr
$2.99

Argeta- Pashtetë Pule 95gr

Argeta

Pashtetë pule nga Argeta. Kjo përbërje e konservuar është e shkëlqyer për një vakt të lehtë Përhapet në crackers ose shtresë sipër bukës, si një s...

View full details
$2.99
Argeta- Pashtetë Pule (Pikante) 95gr
$2.95

Argeta- Pashtetë Pule (Pikante) 95gr

Brother and Sister

Pashtetë pule Pikante nga ARGETA. Kjo përbërje e konservuar është e shkëlqyer për një vakt të lehtë Përhapet në crackers ose shtresë sipër bukës, ...

View full details
$2.95
Podravka- Gullash i Lopës 300gr
$5.99

Podravka- Gullash i Lopës 300gr

Podravka

Gulash lope i prodhuar nga Podravka  Mishi i gulashit është bërë me copa të përgatitura në salcë të shijshme, duke përdorur vetëm bimët dhe erëzat...

View full details
$5.99
Podravka- Pashtetë e Pulës 95gr
Save 11%
$2.79
$2.49

Podravka- Pashtetë e Pulës 95gr

Podravka

Podravka Përgatitur pa konservues për të shijuar shijen natyrale të pulave. Ajo vjen në një paketë praktike prej 95g të mjaftueshme për të gjitha ...

View full details
$2.79
$2.49
Save 11%
Argeta- Pashtetë Tuna 95gr
$2.99

Argeta- Pashtetë Tuna 95gr

Argeta

  Argeta Tuna nuk përmban asnjë konservues ose yndyrna shtazore. Ajo ka vlera të larta ushqyese dhe është një burim i pasur i proteinave dhe miner...

View full details
$2.99
Argeta- Pashtetë Salmoni 95gr
$2.99

Argeta- Pashtetë Salmoni 95gr

Argeta

Argeta Salmon nuk përmban asnjë konservues ose yndyrna shtazore. Ajo ka vlera të larta ushqyese dhe është një burim i pasur i proteinave dhe mine...

View full details
$2.99
Argeta- Tea Pâté 95gr
$2.99

Argeta- Tea Pâté 95gr

FreshAlb

Argeta është bërë nga mishi i pulës  dhe vajit vegjetal të përzgjedhur me kujdes Një përzierje e pasur me erëza, të tilla si rozmarinë, hudhër dhe...

View full details
$2.99
Sale

Unavailable

Sold Out