ëmbëlsira

Evropa- Krem Banane (35 cope) 595gr
Save 33%
$11.95
$7.95

Evropa- Krem Banane (35 cope) 595gr

Evropa

Krem Banana është pako me 35 çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje. Bërë me çokollatë të vërtetë.  Ngjyra natyrale.  🥄 Pesha 595gr

$11.95
$7.95
Save 33%
Dorina- Çokollate me Oriz 130gr
$2.29

Dorina- Çokollate me Oriz 130gr

Kras

Kraš Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri vi...

View full details
$2.29
Vincinni- Zemra me Qokollatë me shije Vishnje 150gr
$1.49

Vincinni- Zemra me Qokollatë me shije Vishnje 150gr

Vincinni

Çokollata me formë zemre nga Vincinni. Me mbushje vishnjeje. 🥄 Peshon 150gr

$1.49
Eti Tutku- Biskota me krem çokollate 180gr
Sold out
$1.99

Eti Tutku- Biskota me krem çokollate 180gr

Eti

Ëmbëlsira ETI me Çokollatë në Amerikë mund të blihet kudo sepse ato janë biskota më popullore ... Eti 🥄 Pesha 180gr

$1.99
Sold out
Krakus- Biskota me Portokall & Cokollate 135gr
$1.49

Krakus- Biskota me Portokall & Cokollate 135gr

Krakus

Biskota të shijshme me mollë jeshile dhe çokollatë nga Krakus. Përmban gluten, vezë, soje.  🥄 Peshon 135gr

$1.49
Evropa- Llokum 400gr
Save 44%
$4.99
$2.79

Evropa- Llokum 400gr

Evropa

Evropa Historia e një loci fiktiv (i quajtur edhe kënaqësi turke) filloi në fund të viteve 1700, kur bukëpjekësi i Gjykatës së Perandorisë Osmane ...

View full details
$4.99
$2.79
Save 44%
Kras- Napolitanke  me Lajthi 330gr
$2.99

Kras- Napolitanke me Lajthi 330gr

Kras

Biskota Kras Miell gruri, ëmbëlsues: izomalt, saharinë; (palmë, shea), miell soje me yndyrë të plotë, lajthi 6%, pluhur kakao me yndyrë të reduktu...

View full details
$2.99
Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr
$1.49

Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr

Kras

Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të...

View full details
$1.49
Vincinni- Swiss Roll Cokollatë Torte 300gr
$2.99

Vincinni- Swiss Roll Cokollatë Torte 300gr

Vincinni

Ëmbëlsirë me çokollatë Swiss Roll, prodhuar nga Vincinni. 🥄 Peshon 300gr

$2.99
Evropa- Krem Banane Mini 300gr
Save 25%
$4.00
$3.00

Evropa- Krem Banane Mini 300gr

Evropa

Krem Banana është pako me çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje Bërë me çokollatë të vërtetë Ngjyra natyrale 🥄 Pesha 300gr

$4.00
$3.00
Save 25%
Krem Karamel për Tres Leches 500gr
$3.99

Krem Karamel për Tres Leches 500gr

FreshAlb

Krem Karamel per Tres Leches Krem Karamel Evropian që përdoret për pregaditjen e ëmbëlsirave të ndryshme.  🥄Pesha 500gr

$3.99
Kras- Napolitanke me Cokollatë 250gr
Sold out
$3.49

Kras- Napolitanke me Cokollatë 250gr

Kras

Wafer të mbuluara me çokollatë. Prodhuar nga Kras. 🥄 Pesha 250gr

$3.49
Sold out
Kras- Santea Mix Keksa 450gr
$4.99

Kras- Santea Mix Keksa 450gr

Kras

Kras Keksa Një përzierje e biskotave të çajit 🥄 Pesha 450gr

$4.99
Kras- Animal Kingdom Cokollatë 15gr
$0.30

Kras- Animal Kingdom Cokollatë 15gr

Kras

Kjo çokollatë e Mbretërisë së Kafshëve është çokollata e hollë e qumështit, dhe forma e saj dhe shija e vërtetë e çokollatës së vërtetë të qumësht...

View full details
$0.30
Evropa - Bonbone xhelatine (zhele bonbone) 500gr
$4.99

Evropa - Bonbone xhelatine (zhele bonbone) 500gr

Evropa

Evropa Gëzimi turk i shijeve të ndryshme, aromat e bukura dhe cilësia e shkëlqyer është një produkt në të cilin jemi krenarë. 🥄 Pesha 500gr

$4.99
Bujrum- Tulumba 600gr
Sold out
$7.99

Bujrum- Tulumba 600gr

FreshAlb

Tulumba- është një ëmbëlsirë shumë e ëmbël turke. Thjesht, kjo ëmbëlsirë është bërë nga copat e brumit të skuqur, të ngjashme me donuts, të mbushu...

View full details
$7.99
Sold out
Dorina- Çokollatë me Lajthi 250gr
$4.29

Dorina- Çokollatë me Lajthi 250gr

Kras

Kraš Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri vi...

View full details
$4.29
Jadro- Wafers Napolitanke 200gr
$1.99

Jadro- Wafers Napolitanke 200gr

Jadro

Jadro Jadro napolitanke Oferta me mbushje të qumështit dhe kakao, origjinal 200g, 7,05 oz (paketë 4) Me qumësht dhe mbushje kakao, Origjinale 🥄 P...

View full details
$1.99
Vincinni- Tortina me Kakao Krem (10 copa) 300gr
$3.99

Vincinni- Tortina me Kakao Krem (10 copa) 300gr

Vincinni

Tortina Plus janë 10 copa torte të buta të zbukuruara me kakao, të mbushura me krem me aromë Paketim Familjar, prodhuar nga Vincinni. 🥄Peshon 300gr

$3.99
Kras- Napolitankë me Cokollatë 500gr
Sold out
$5.49

Kras- Napolitankë me Cokollatë 500gr

Kras

Napolitankë me çokollatë Napolitankë e mbushur me krem çokollatë dhe e mbuluar me çokollatë.  Prodhuar nga Kras. 🥄 Pesha 500gr

$5.49
Sold out
Ion- Çokollate me lajthi 85gr
$2.39

Ion- Çokollate me lajthi 85gr

Ion

Çokollatë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ... Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet tuaja më të...

View full details
$2.39
Koska- Halva me Kakao 400gr
Sold out
$12.99
$5.99

Koska- Halva me Kakao 400gr

Koska

Hallvë me kakao, prodhuar nga Koska Është një ëmbëlsirë e bërë nga farat e susamit dhe shërbehet në të gjithë Lindjen e Mesme, Evropë dhe Azi 🥄 ...

View full details
$12.99
$5.99
Sold out
Ion- Çokollatë me qumësht 85gr
$2.39

Ion- Çokollatë me qumësht 85gr

Ion

Çokollatë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ... Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet tuaja më të...

View full details
$2.39
Kras- Bronhi Original 100gr
$1.99

Kras- Bronhi Original 100gr

Kras

• Bronhi kras • Bronhi Toffees pa aroma artificiale ose ngjyra, kanë të gjitha përfitimet e karamelit funksional dhe janë veçanërisht të dobishme p...

View full details
$1.99
Sale

Unavailable

Sold Out