Free Shipping

With Minimum Order

Contact Us

1-855-227-8222

Chat With Us

Live Chat Our Team

FreshAlb

Over 500 Products

Produktet Me Te Reja

Grid

Shkurte Fejza Ju Sjell FreshAlb-in!

Blog posts

Pandispanja me jogurt

Pandispanja me jogurt

Përbërësit:350 gr kos i thjeshtë4 vezë100 gr sheqer50 gr niseshte misri1 lugë pluhur pjekjeje1 majë kripëSheqer pluhur Udhëzime:1. Së pari ndajmë të verdhat nga të bardhat.2. Rrihni të verdhat e vezëve me sheqerin dhe më pas shtoni niseshtenë, pluhurin për...

Read now
Ëmbëlsirë me krem vanilje dhe biskota

Ëmbëlsirë me krem vanilje dhe biskota

Përbërësit:3 vezë150 gr sheqer70 gr niseshte misri10 gr vanilje700 ml qumësht150 gr krem djathi18 biskota Udhëzime:1. Kremi: përzieni vezët dhe sheqerin në një tenxhere. Më pas shtoni niseshtenë, vanilinë dhe qumështin e nxehtë. E vendosim në zjarr dhe e lëmë...

Read now
Pogaçe me Suxhuk dhe Djath

Pogaçe me Suxhuk dhe Djath

Përbërësit : 2 vezë 6 lugë të gj. kos 1 lugë e kafes krip 100 gr. suxhuk 420 gr. miell 12 gr. pluhur për pjekje siper i lyejm me vezë, djath dhe susam. Porositni në FreshAlb: Krinos Bulgarian White Cheese- https://bit.ly/3zXgmjB...

Read now
Sale

Unavailable

Sold Out