Free Shipping

With Minimum Order

Contact Us

1-855-227-8222

Chat With Us

Live Chat Our Team

FreshAlb

Over 500 Products

Produktet Më Të Reja

Shkurte Fejza Ju Sjell FreshAlb-in!

Receta të ndryshme

Pizza rolls

Pizza rolls

Përbërsit: Djath kashkavall Brum sfoliat Ullinj me spec Salcë domatesh Këpurdha Mish i thatë Origano Procedura e përgatitjes: Hapet peta, lyhet me salcën e domatës. Shtohet mishi i thatë, këpurdhat, ullinjët me spec, djathi kashkavall dhe origano. Mbështjellet në formë...

Read now
Kek me mollë

Kek me mollë

Përbërësit: 3 kokrra vezë 100 gr gjalpë 150 gr sheqer 300 gr miell 1 lugë çaji pluhur pjekës 4 kokrra mollë ½ lëng limoni 2 lugë gjelle sheqer për mollët Sheqer vanilje Përgaditja: Në një tas fillimisht shtoni vezët me...

Read now
Merluc me salcë domatesh

Merluc me salcë domatesh

Përbërësit: 600 gramë fileta peshku merluc 400 gramë domate të konservuara 2 decilitra lëng domatesh 1 kokë qepë 2 thelpinj hudhre 100 g ullinj të zinj 1 lugë gjelle majdanoz i grirë 1 lugë gjelle piper i kuq i bluar...

Read now
Sale

Unavailable

Sold Out