Vava- Ajvar Home Made (Mild) 540gr

by Vava
$6.99
 • Një specialitet maqedonas!
 • Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër. 
 • Kjo përhapje e butë dhe e shijshme e perimeve shkon në mënyrë të përkryer me djathë dhe kërpudha, mish të bardhë ose peshk. 
🥄 Peshon 540gr

  Customer Reviews

  Based on 2 reviews Write a review
  Sale

  Unavailable

  Sold Out