Vava- Pinjur Home Made 550gr

by Vava
$6.99
  • Pingjur-i i veçantë i Vava-s përdor një recetë familjare për të kombinuar specat e kuqe të qëruar me domate të pjekur, hudhër dhe majdanoz
  • Më e butë se Lutenica, kjo recetë nuk përmban speca djegës për një aromë më të butë

🥄 Peshon 550gr

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out