Mamas Ajvar Mild 550 gram

$8.99

• Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama!

• Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër

• Kjo përhapje e butë dhe e shijshme e perimeve shkon në mënyrë të përkryer me djathë dhe kërpudha, mish të bardhë ose peshk

🥄 Peshon 550g

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out