New

New Products
Vegeta Podravka  2 Lbs (1 Kg)
Save 13%
$11.99
$10.49

Vegeta Podravka 2 Lbs (1 Kg)

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$11.99
$10.49
Save 13%
Vava Ajvar Home Made Mild 540 gram
$6.99

Vava Ajvar Home Made Mild 540 gram

Vava

• Një specialitet maqedonas! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër.  Kjo përhapje e butë dhe e shijshm...

View full details
$6.99
Fanta Exotic 330 ml Kanaqe
$1.79

Fanta Exotic 330 ml Kanaqe

FreshAlb

Fanta Exotic bën pikërisht atë që thuhet në ambalazh - është një përzierje ekzotike e shijeve të ndryshme të frutave, të vendosura së bashku për t...

View full details
$1.79
Bujrum Bakllava me arra 700 gram
$11.99

Bujrum Bakllava me arra 700 gram

Bujrum

• Bakllava me arra 700 gram nga Bosnja.  Përmban grurë, arra, bajame dhe sojë.  🥄 Peshon 700g.

$11.99
Vegeta Podravka  4 Lbs (2 Kgs)
$17.49

Vegeta Podravka 4 Lbs (2 Kgs)

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$17.49
Krem Karamel per Tres Leches 500g
$3.99

Krem Karamel per Tres Leches 500g

FreshAlb

• Krem Karamel per Tres Leches Krem Karamel Evropian që përdoret për pregaditjen e ëmbëlsirave të ndryshme.  🥄Peshon 500g

$3.99
Kafe Minas Gold 500 g
$7.99

Kafe Minas Gold 500 g

Minas

• Minas • Minas Gold është përzierja origjinale e fasuleve të zgjedhura të kafesë, të bëra sipas një recetë të veçantë dhe të dizajnuar për ata që ...

View full details
$7.99
Liri 7 Shije Biskotë 340 gram
$3.99

Liri 7 Shije Biskotë 340 gram

FreshAlb

Biskota nga Liri- një pako me 7 lloje biskotash të ndryshme me shumë shije. Peshon 340 gr dhe është prodhim vendor nga Kosova.

$3.99
Bujrum Tulumba 600g
$7.99

Bujrum Tulumba 600g

FreshAlb

• Tulumba- është një ëmbëlsirë shumë e ëmbël turke. Thjesht, kjo ëmbëlsirë është bërë nga copat e brumit të skuqur, të ngjashme me donuts, të mbush...

View full details
$7.99
Jaffa Leng Pjeshke- Kanaqe 250ml
$1.49

Jaffa Leng Pjeshke- Kanaqe 250ml

FreshAlb

• Pije joalkoolike freskuese me pjeshkë, prodhuar nga Jaffa • Aroma është natyrale • E pasterizuar 🥄 Përmban 250ml

$1.49
Jaffa Leng Boronice- Kanaqe 250ml
$1.49

Jaffa Leng Boronice- Kanaqe 250ml

FreshAlb

• Pije joalkoolike freskuese me boronicë, prodhuar nga Jaffa • Aroma është natyrale • E pasterizuar 🥄 Përmban 250ml

$1.49
Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml
$0.79

Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije dredheze, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 Pes...

View full details
$0.79
Frutti- Leng Pjeshke (Peach/ Glass Bottle) 250 ml
$1.69

Frutti- Leng Pjeshke (Peach/ Glass Bottle) 250 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije pjeshke, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova. 🥄Pesh...

View full details
$1.69
Ivi- Leng Portokalli (Orange Sparkling) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Portokalli (Orange Sparkling) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije portokalli, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   ...

View full details
$1.69
Ivi- Leng Portokalli (Orange) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Portokalli (Orange) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije portokalli, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria. ...

View full details
$1.69
Ivi- Leng Limoni (Lemon) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Limoni (Lemon) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije limoni, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   🥄 ...

View full details
$1.69
Ivi- Leng Kajsie (Apricot) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Kajsie (Apricot) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije kajsie, e prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   🥄 ...

View full details
$1.69
Frutti- Leng Pjeshke (Peach) 1l
$2.79

Frutti- Leng Pjeshke (Peach) 1l

FreshAlb

Pije freskuese me shije pjeshke, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 P...

View full details
$2.79
Frutti- Leng Qershie (Cherry) 1l
$2.79

Frutti- Leng Qershie (Cherry) 1l

FreshAlb

Pije freskuese me shije qershie, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 Pe...

View full details
$2.79
Frutti- Leng Vishnje (Sour Cherry/ Glass Bottle) 250 ml
$1.69

Frutti- Leng Vishnje (Sour Cherry/ Glass Bottle) 250 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije vishnje, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 P...

View full details
$1.69
Liri Biskko Vanilla 190 gram
$2.79

Liri Biskko Vanilla 190 gram

FreshAlb

Biskota nga Liri- një pako me 5 lloje biskotash dhe wafers me shumë shije.   Peshon 190 gr dhe është prodhim vendor nga Kosova.

$2.79
Podravka - Xhem nga Kaqa 860g
$7.99

Podravka - Xhem nga Kaqa 860g

FreshAlb

• Fruta të shijshme të kaqave kur deshironi te shijoni diçka të shijshme. • Zgjedhje ideale për të gjithë ata që e duan këtë shije të mrekullueshme...

View full details
$7.99
Podravka Pekmez me Kumbull 680g
$7.99

Podravka Pekmez me Kumbull 680g

FreshAlb

• Shija karakteristike, era dhe qëndrueshmëria e kumbullave janë rezultat i punës hulumtuese të ekspertëve të Podravkës dhe receta origjinale është...

View full details
$7.99
Sheqerpare Hurmashica 600g
$7.99

Sheqerpare Hurmashica 600g

FreshAlb

•Sheqerpare, (Hurmashica), janë pasta të fryra të frymëzuara nga turqit, të cilat kanë një pamje të thyer.• Ëmbëlsire tradicionale boshnjake gati p...

View full details
$7.99
Sale

Unavailable

Sold Out