New

New Products
Vegeta Podravka  2 Lbs (1 Kg)
Save 13%
$11.99
$10.49

Vegeta Podravka 2 Lbs (1 Kg)

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$11.99
$10.49
Save 13%
Krem Karamel për Tres Leches 500gr
$3.99

Krem Karamel për Tres Leches 500gr

FreshAlb

Krem Karamel per Tres Leches Krem Karamel Evropian që përdoret për pregaditjen e ëmbëlsirave të ndryshme.  🥄Pesha 500gr

$3.99
Vava- Ajvar Home Made (Mild) 540gr
$6.99

Vava- Ajvar Home Made (Mild) 540gr

Vava

Një specialitet maqedonas! Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër.  Kjo përhapje e butë dhe e shijshme ...

View full details
$6.99
Fanta Exotic (Kanaqe) 330ml
Sold out
$1.79

Fanta Exotic (Kanaqe) 330ml

FreshAlb

Fanta Exotic bën pikërisht atë që thuhet në ambalazh - është një përzierje ekzotike e shijeve të ndryshme të frutave, të vendosura së bashku për t...

View full details
$1.79
Sold out
Bujrum- Tulumba 600gr
Sold out
$7.99

Bujrum- Tulumba 600gr

FreshAlb

Tulumba- është një ëmbëlsirë shumë e ëmbël turke. Thjesht, kjo ëmbëlsirë është bërë nga copat e brumit të skuqur, të ngjashme me donuts, të mbushu...

View full details
$7.99
Sold out
Ivi- Leng Kajsie (Apricot) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Kajsie (Apricot) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije kajsie, e prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   🥄 ...

View full details
$1.69
Frutti- Leng Pjeshke (Peach) 1l
$2.79

Frutti- Leng Pjeshke (Peach) 1l

FreshAlb

Pije freskuese me shije pjeshke, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 P...

View full details
$2.79
Podravka- Pekmez me Kumbulla 680gr
$7.99

Podravka- Pekmez me Kumbulla 680gr

FreshAlb

Shija karakteristike, era dhe qëndrueshmëria e kumbullave janë rezultat i punës hulumtuese të ekspertëve të Podravkës dhe receta origjinale është ...

View full details
$7.99
Bujrum- Bakllava me arra 700gr
$11.99

Bujrum- Bakllava me arra 700gr

Bujrum

Bakllava me arra 700 gram nga Bosnja.  Përmban grurë, arra, bajame dhe sojë.  🥄 Pesha 700gr

$11.99
Frutti- Leng Qershie (Cherry) 1l
$2.79

Frutti- Leng Qershie (Cherry) 1l

FreshAlb

Pije freskuese me shije qershie, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 Pe...

View full details
$2.79
Jaffa- Lëng Boronice (Kanaqe) 250ml
$1.49

Jaffa- Lëng Boronice (Kanaqe) 250ml

FreshAlb

Pije joalkoolike freskuese me boronicë, prodhuar nga Jaffa Aroma është natyrale E pasterizuar 🥄 Pesha 250ml

$1.49
Podravka - Xhem nga Kaqa 860gr
$7.99

Podravka - Xhem nga Kaqa 860gr

FreshAlb

 Fruta të shijshme të kaqave kur deshironi te shijoni diçka të shijshme.  Zgjedhje ideale për të gjithë ata që e duan këtë shije të mrekullueshme ...

View full details
$7.99
Vincinni- Gurabija 300gr
$2.49

Vincinni- Gurabija 300gr

FreshAlb

Gurabija nga Vincinni me bajame. 🥄Peshon 300gr  

$2.49
Jaffa- Lëng Pjeshke (Kanaqe) 250ml
$1.49

Jaffa- Lëng Pjeshke (Kanaqe) 250ml

FreshAlb

Pije joalkoolike freskuese me pjeshkë, prodhuar nga Jaffa Aroma është natyrale E pasterizuar 🥄 Pesha 250ml

$1.49
Vegeta Podravka  4 Lbs (2 Kgs)
$17.49

Vegeta Podravka 4 Lbs (2 Kgs)

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$17.49
Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml
$0.79

Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije dredheze, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 Pes...

View full details
$0.79
So- Kripë 1kg
$3.99

So- Kripë 1kg

FreshAlb

Kjo kripë prodhohet nga ujërat e kripura të liqeneve të Tuzlës në Bosnje. 🥄Pesha 1kg

$3.99
Vava- Përzierje e gatshme perimesh të pjekura 480gr
$7.49

Vava- Përzierje e gatshme perimesh të pjekura 480gr

FreshAlb

Va-Va Balkan Delicatesse me perime të pjekura 480g, është bërë në recetë tradicionale Rumune duke përdorur speca, patëllxhan, qepë dhe hudhër. Nuk...

View full details
$7.49
Ivi- Leng Portokalli (Orange) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Portokalli (Orange) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije portokalli, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria. ...

View full details
$1.69
Ivi- Leng Limoni (Lemon) 330 ml
$1.69

Ivi- Leng Limoni (Lemon) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije limoni, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   🥄 ...

View full details
$1.69
Balconi- Choco Orange 350gr
$4.99

Balconi- Choco Orange 350gr

FreshAlb

Kjo ëmbëlsirë italiane është kombinim i kremit me shije ​​portokalli me shtresat e shijshme të tortës me vanilje, pastaj e mbuluar me çokollatë pë...

View full details
$4.99
Liri- 7 Shije Biskota 340gr
$3.99

Liri- 7 Shije Biskota 340gr

FreshAlb

Biskota nga Liri- një pako me 7 lloje biskotash të ndryshme me shumë shije. Ky produkt është prodhim vendor nga Kosova. 🥄 Pesha 340gr 

$3.99
Perustija- Ajvar Shtepiak i Gjelbert (Mild) 560gr
$7.79

Perustija- Ajvar Shtepiak i Gjelbert (Mild) 560gr

FreshAlb

Perustija Ajvar Shtepiak i Gjelbert Mild Perberesit: speca te gjelbert te pjekur, patëllxhan i pjekur, vaj luledielli, mustard dhe hudher.   🥄Pe...

View full details
$7.79
Liri- Biskota Vanile 190gr
Sold out
$2.79

Liri- Biskota Vanile 190gr

FreshAlb

Biskota nga Liri- një pako me 5 lloje biskotash dhe wafers me shumë shije. Ky produkt është prodhim vendor nga Kosova.   🥄 Pesha 190gr 

$2.79
Sold out
Bujrum-Sheqerpare 600gr
$7.99

Bujrum-Sheqerpare 600gr

FreshAlb

Sheqerpare, janë pasta të fryra të frymëzuara nga turqi. Ëmbëlsire tradicionale boshnjake gati për të shërbyer. Me torta Bujrum ju mund të përjeto...

View full details
$7.99
Ivi- Leng Portokalli (Orange Sparkling) 330 ml
Sold out
$1.69

Ivi- Leng Portokalli (Orange Sparkling) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese e gazuar me shije portokalli, prodhuar nga Ivi. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Shqipëria.   ...

View full details
$1.69
Sold out
Frutti- Leng Vishnje (Sour Cherry/ Glass Bottle) 250 ml
$1.69

Frutti- Leng Vishnje (Sour Cherry/ Glass Bottle) 250 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije vishnje, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 P...

View full details
$1.69
Vava Gjuveq-Konzerve 840g
$4.49

Vava Gjuveq-Konzerve 840g

FreshAlb

• Vava Gjuveq ne konzerve 🥄Peshon 840g

$4.49
Minas Gold- Kafe 500gr
$7.99

Minas Gold- Kafe 500gr

Minas

Minas Kafe Minas Gold është përzierja origjinale e fasuleve të zgjedhura të kafesë, të bëra sipas një recetë të veçantë dhe të dizajnuar për ata q...

View full details
$7.99
Frutti- Leng Pjeshke (Peach/ Glass Bottle) 250 ml
$1.69

Frutti- Leng Pjeshke (Peach/ Glass Bottle) 250 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije pjeshke, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova. 🥄Pesh...

View full details
$1.69
Sale

Unavailable

Sold Out