New

New Products
Podravka- Pekmez me Kumbulla 680gr
$7.99

Podravka- Pekmez me Kumbulla 680gr

FreshAlb

Shija karakteristike, era dhe qëndrueshmëria e kumbullave janë rezultat i punës hulumtuese të ekspertëve të Podravkës dhe receta origjinale është ...

View full details
$7.99
Bujrum-Sheqerpare 600gr
$7.99

Bujrum-Sheqerpare 600gr

FreshAlb

Sheqerpare, janë pasta të fryra të frymëzuara nga turqi. Ëmbëlsire tradicionale boshnjake gati për të shërbyer. Me torta Bujrum ju mund të përjeto...

View full details
$7.99
So- Kripë 1kg
$2.09

So- Kripë 1kg

FreshAlb

Kjo kripë prodhohet nga ujërat e kripura të liqeneve të Tuzlës në Bosnje. 🥄Pesha 1kg

$2.09
Vava Gjuveq-Konzerve 840g
$4.49

Vava Gjuveq-Konzerve 840g

FreshAlb

• Vava Gjuveq ne konzerve 🥄Peshon 840g

$4.49
Vava- Përzierje e gatshme perimesh të pjekura 480gr
$7.49

Vava- Përzierje e gatshme perimesh të pjekura 480gr

FreshAlb

Va-Va Balkan Delicatesse me perime të pjekura 480g, është bërë në recetë tradicionale Rumune duke përdorur speca, patëllxhan, qepë dhe hudhër. Nuk...

View full details
$7.49
Perustija- Ajvar Shtepiak i Gjelbert (Mild) 560gr
$7.79

Perustija- Ajvar Shtepiak i Gjelbert (Mild) 560gr

FreshAlb

Perustija Ajvar Shtepiak i Gjelbert Mild Perberesit: speca te gjelbert te pjekur, patëllxhan i pjekur, vaj luledielli, mustard dhe hudher.   🥄Pe...

View full details
$7.79
Sale

Unavailable

Sold Out