Embelsire e shpejte dhe e lehte pa pjekje

Embelsire e shpejte dhe e lehte pa pjekje

800ml qumesht
2 lug te gjelles kakao Vava
1 luge te gjelles niseshte
1 luge te gjelles miell Finnesa
1 puding cokollade Podravka
gjyse gote sheqer
70 gr cokollade Dorina
160 gr biskota Petit Beure
1 gote e ujit ajke e embel
gjyse gote biskota pluhur Petit Beure
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out