Dorina çokollate dark (e zeze) 220 g

by Kras
$3.99

• Kraš

• Kushtet e magazinimit

• Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

• Informacion shtesë

• Çokollatë e errët.

• Përbërësit

• Sheqeri, masa kakao, gjalpë kakao, emulgator: lecitin SOJA, dhe E 476, aroma Çokollata përmban një minimum prej 43% të pjesëve të kakaos.

• Një deklaratë e alergeneve

• Mund të përmbajë bajame, gluten, qumësht, lajthi, kikirikë.

🥄 Pesha 220g

Sale

Unavailable

Sold Out