Sale

Supe Krem me Domate Podravka 60 g
Save 50%
$2.00
$1.00

Supe Krem me Domate Podravka 60 g

Podravka

• Supë krem me domate e prodhuar nga Podravka • Ky krem gjysmë i trashë me domate është një zgjedhje ideale për vegjetarianët • Mund të shërbehet...

View full details
$2.00
$1.00
Save 50%
Argeta Pashtete e Pules 95g
$2.99

Argeta Pashtete e Pules 95g

Argeta

• Pashtetë pule nga Argeta • Kjo përbërje e konservuar është e shkëlqyer për një vakt të lehtë • Përhapet në crackers ose shtresë sipër bukës, si ...

View full details
$2.99
Krem Banane Evropa Mini 300 gram
Save 25%
$4.00
$3.00

Krem Banane Evropa Mini 300 gram

Evropa

• Krem Banana është pako me çokollata të shijshme të mbushura me krem bananeje • Bërë me çokollatë të vërtetë • Ngjyra natyrale 🥄 Peshon 300g

$4.00
$3.00
Save 25%
Marco Polo Ajvar Homemade Mild 700 gram
Save 33%
$6.00
$4.00

Marco Polo Ajvar Homemade Mild 700 gram

Marco Polo

• Një përbërje e mrekullueshme e perimeve të pjekura të piperit • Është e shijshme dhe e shëndetshme, me yndyrë të ulët, kripë dhe karbohidrate të...

View full details
$6.00
$4.00
Save 33%
Sale

Unavailable

Sold Out