Pogaca me kashkavall dhe suxhuk

Pogaca me kashkavall dhe suxhuk

Receta

500 gram miell Sarajevo

1 got te ujit qumesht( i vaket)

Gjys gote te ujit vaj

1 lug gjelles sheqer

1 lug gjelles krip

1 paket kfasac Instant

E lajm brumin te dyfishohet 1 ore Ja bejme format edhe prap i lajm gjys ore edhe pasi ti lajm te dyfishohen i lyejm me veze edhe ne susam

Per mbrenda :

suxhuk i shtepise Peja

kashkavall Bullgari,

spec,

domate

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out