Argeta- Tea Pâté 95gr

$2.99
 • Argeta është bërë nga mishi i pulës  dhe vajit vegjetal të përzgjedhur me kujdes
 • Një përzierje e pasur me erëza, të tilla si rozmarinë, hudhër dhe piper i zi, i jep asaj shijen e saj specifike dhe delikate.
🥄 Pesha 95gr

  Customer Reviews

  No reviews yet Write a review
  Sale

  Unavailable

  Sold Out