Podravka- Supë me Sos të Kërpudhave 54gr

$2.19
  • Kërpudhat e imëta të përzgjedhura dhe kërpudhat e porcinit janë baza e kësaj supe gjysmë të trashë dhe aromatike. Përbërja e imët e erëzave japin shijen e plotë për ata që duan ta kenë shijen më të mirë që japin kerpudhat.
  • E përshtateshme për vegjetarianet, kjo supë mund të përgaditet në moment: një paketim siguron 3 pjata të shijshme me supë për vetem 7 minuta! Një shtesë ideale për përgaditjen e pjatave tjera më komplekse si lazanje me kërpudha.


🥄 Pesha 54gr

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out