Podravka

Fant- Erëza(Seasoning) për Gullash 65gr
$1.69

Fant- Erëza(Seasoning) për Gullash 65gr

Podravka

Përzierje erëzash nga Podravka Bëni gatimin tuaj më të shpejtë dhe më të lehtë me këto erëza të këndshme në një paketë - gjithçka që ju nevojitet ...

View full details
$1.69
Fant- Erëza(Seasoning) për Pasul të Pjekur 60gr
$1.69

Fant- Erëza(Seasoning) për Pasul të Pjekur 60gr

Podravka

Përzierja erëzash nga Podravka për fasule të pjekura Kjo përzierje është kombinimi ideal i erëzave dhe perimeve të thata 🥄 Pesha 60gr

$1.69
Fant- Erëza(Seasoning) për Peshk & Supë Peshku 60gr
$1.69

Fant- Erëza(Seasoning) për Peshk & Supë Peshku 60gr

Podravka

Per nje ushqim te shpejte, te shijshem dhe te lehte, shtoi peshkut pembajtjen e ketij paketimi! Nje perzgjedhje e kujdesshme e erezave te perziera...

View full details
$1.69
Fant- Erëza(Seasoning) për Qebapa dhe Qyfte 40gr
$1.49

Fant- Erëza(Seasoning) për Qebapa dhe Qyfte 40gr

Podravka

Me keto ereza te mrekullueshme ju mund te pergaditni qebapa dhe qyfte, nje specialitet Ballkanik me mish. Ky produkt mund te perdoret kur pergadit...

View full details
$1.49
Fant- Erëza(Seasoning) për Speca të Mbushur dhe Sarma 60gr
$1.69

Fant- Erëza(Seasoning) për Speca të Mbushur dhe Sarma 60gr

Podravka

Permbajtja e secilit paketim edhe zgjedhja me e shpejte dhe e lehte per te pregaditur specat e mbushur sipas recetes se gjyshes. Erezat i japin mi...

View full details
$1.69
Instant- Kvasac (Dry Yeast) 4+1 Gratis (5 cope)  35gr
$3.99

Instant- Kvasac (Dry Yeast) 4+1 Gratis (5 cope) 35gr

Podravka

 Instant Podravka përdoret për përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të brumit të ëmbël dhe të kripur ... 🥄 Pesha 35gr

$3.99
Lino Chocolino 200gr
$4.79

Lino Chocolino 200gr

Podravka

Ushqim për fëmijët Podravka Drithëra, çokollatë, të pasura me vitamina. I përshtatshëm për fëmijët e moshës mbi 8 vjeç e lart. 🥄 Pesha 200gr

$4.79
Lino Frutolino 200gr
$4.79

Lino Frutolino 200gr

Podravka

Ushqim për fëmijët Përgatitur me ujë ka një shije të papërmbajtshme me shije frute, sidomos për fëmijët, dhe pasi ajo është e pasuruar me vitamina...

View full details
$4.79
Podravka- Ajvar (Hot) 350gr
$3.49

Podravka- Ajvar (Hot) 350gr

Podravka

Ju mund ta përdorni atë në formën e tij origjinale, si një pjatë anësore me sanduiçe të pjekur në skarë, salcice, ose si shtesë për salsice apo su...

View full details
$3.49
Podravka- Ajvar (Mild) 350gr
$3.49

Podravka- Ajvar (Mild) 350gr

Podravka

Përdorimi: Ajvari është i përshtatshëm për një kombinim modern të përbërësve të ngrënies, por edhe për përgatitjen e pjatave tradicionale. Mund të...

View full details
$3.49
Podravka- Çaj Kamomile (20 copa) 20gr
$1.99

Podravka- Çaj Kamomile (20 copa) 20gr

Podravka

Podravka Më e mira është e ngrohtë kur vajrat esenciale të kamomilës, të cilat i japin vetitë e dobishme, punojnë në mënyrë optimale. Kur doni të ...

View full details
$1.99
Podravka- Gullash i Lopës 300gr
$5.99

Podravka- Gullash i Lopës 300gr

Podravka

Gulash lope i prodhuar nga Podravka  Mishi i gulashit është bërë me copa të përgatitura në salcë të shijshme, duke përdorur vetëm bimët dhe erëzat...

View full details
$5.99
Podravka- Pashtetë e Pulës 95gr
Save 11%
$2.79
$2.49

Podravka- Pashtetë e Pulës 95gr

Podravka

Podravka Përgatitur pa konservues për të shijuar shijen natyrale të pulave. Ajo vjen në një paketë praktike prej 95g të mjaftueshme për të gjitha ...

View full details
$2.79
$2.49
Save 11%
Podravka- Pecive (Baking Powder) 12gr
$0.69

Podravka- Pecive (Baking Powder) 12gr

Podravka

Dolcela Pluhur për pasta. I përshtatshëm për 0,5 kg miell Ruani në një vend të thatë. Përbërësit: Agjentët për heqjen e brumit (hidrogjen hidrogj...

View full details
$0.69
Podravka- Pudding çokollatë 45gr
$0.99

Podravka- Pudding çokollatë 45gr

Podravka

Podravka Sekreti i këtij gustatori të përsosur qëndron në raportin e çokollatës së shkëlqyer të errët dhe pluhur kakao. Puding përmban deri në 18%...

View full details
$0.99
Podravka- Pudding Dredhëze 40gr
$0.99

Podravka- Pudding Dredhëze 40gr

Podravka

Podravka Luleshtrydhe e pasur krem. Puding i aromës së ëmbël të luleshtrydheve është një ëmbëlsirë e lehtë për dashamirët e shijeve të frutave dhe...

View full details
$0.99
Podravka- Pudding Vanilla 40gr
$0.99

Podravka- Pudding Vanilla 40gr

Podravka

Puding Vanilla, klasike në mesin e pudingut, është ideale si një ëmbëlsirë, por gjithashtu mund të shërbejë si bazë për desserts të ndryshme, të k...

View full details
$0.99
Podravka- Supë Dalmate 60gr
$1.49

Podravka- Supë Dalmate 60gr

Podravka

Supë Dalmate, prodhuar nga Podravka Përjetoni shijen e vërtetë të Dalmacisë kur shërbeni këtë supë të shijshme të domates në tryezën tuaj 🥄 Pesh...

View full details
$1.49
Podravka- Supë Krem me Domate 60gr
Save 50%
$2.00
$1.00

Podravka- Supë Krem me Domate 60gr

Podravka

Supë krem me domate e prodhuar nga Podravka Ky krem gjysmë i trashë me domate është një zgjedhje ideale për vegjetarianët Mund të shërbehet vetëm ...

View full details
$2.00
$1.00
Save 50%
Podravka- Supë me 9 perime 45gr
$1.49

Podravka- Supë me 9 perime 45gr

Podravka

Supa me 9 perime, prodhuar nga Prodravka Kjo supë vegjetariane me 9 perime gatuhet lehtë Thjesht zbrazni përmbajtjen e paketimit në ujë, pastaj tr...

View full details
$1.49
Podravka- Supë me Sos të Kërpudhave 54gr
$2.19

Podravka- Supë me Sos të Kërpudhave 54gr

Podravka

Kërpudhat e imëta të përzgjedhura dhe kërpudhat e porcinit janë baza e kësaj supe gjysmë të trashë dhe aromatike. Përbërja e imët e erëzave japin ...

View full details
$2.19
Podravka- Supë Pule 62gr
$1.89

Podravka- Supë Pule 62gr

Podravka

Supë me shije pule nga Podravka Përgatitet për vetëm 5 minuta! 🥄 Pesha 62gr

$1.89
Podravka- Vanilla Sheqer 10gr
$0.69

Podravka- Vanilla Sheqer 10gr

Podravka

Podravka Sheqer vanilje ka qenë prej kohësh një shtesë e preferuar dhe e pashmangshme për një shumëllojshmëri të produkteve të ëmbëlsirave, me aro...

View full details
$0.69
Vegeta ne Kanaqe (Cans) Podravka 500 g
$6.99

Vegeta ne Kanaqe (Cans) Podravka 500 g

Podravka

• Vegeta është erëza e famshme europiane e cila ka pushtuar botën e gatimit modern • Ndjehet përbërja e sofistikuar dhe e balancuar e shtatë perim...

View full details
$6.99
Sale

Unavailable

Sold Out