Podravka- Pudding Dredhëze 40gr

$0.99
  • Podravka
  • Luleshtrydhe e pasur krem.
  • Puding i aromës së ëmbël të luleshtrydheve është një ëmbëlsirë e lehtë për dashamirët e shijeve të frutave dhe është ideale për desserts verore, nga ëmbëlsirat e frutave deri në ëmbëlsira.


🥄 Pesha 40gr

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out