Kras Napolitanke Mocca 330 g

by Kras
$2.99
• Biskota

• Mocca Wafers Karst i Napolitanke në një kuti prej 11.6oz (330g). Një kombinim i jashtëzakonshëm i pllakave crunchy dhe një shumëllojshmëri të krem shijshme ofron një përzgjedhje të pasur të flavors, si rezultat i shumë vjet përvojë dhe traditë në prodhimin e pllakave.

• Shërbyer me pije të preferuar të nxehtë, kafe ose çaj. • Produkti i Kroacisë.

• Kras

🥄 Peshon 330g
Sale

Unavailable

Sold Out