Kras

Dorina- Çokollatë e zezë 220gr
$3.99

Dorina- Çokollatë e zezë 220gr

Kras

Kraš Ruani në një vend të freskët dhe të thatë. Përbërësit : Sheqeri, masa kakao, gjalpë kakao, emulgator: lecitin SOJA, dhe E 476, aroma Çokollat...

View full details
$3.99
Dorina- Çokollatë me Lajthi 250gr
$4.29

Dorina- Çokollatë me Lajthi 250gr

Kras

Kraš Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri vi...

View full details
$4.29
Dorina- Çokollate me Oriz 130gr
$2.29

Dorina- Çokollate me Oriz 130gr

Kras

Kraš Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri vi...

View full details
$2.29
Fino- Keksa me Kakao 300gr
$3.49

Fino- Keksa me Kakao 300gr

Kras

Kraš Biskota me një formë të njohur të rrumbullakët të mbushur me krem kokosi të shijshme. Pasuria e erës dhe shijes rrjedh nga kombinimi i përsos...

View full details
$3.49
Kras- Animal Kingdom Cokollatë 15gr
$0.30

Kras- Animal Kingdom Cokollatë 15gr

Kras

Kjo çokollatë e Mbretërisë së Kafshëve është çokollata e hollë e qumështit, dhe forma e saj dhe shija e vërtetë e çokollatës së vërtetë të qumësht...

View full details
$0.30
Kras- Bajadera 200gr
$6.49

Kras- Bajadera 200gr

Kras

Çokollatë Kras Përbërësit:  Sheqeri, lajthi 20%, gjalpë kakao, masë kakao, emulsifikues lecitin soje, aromë. Mund të përmbajë qumësht. 🥄 Pesha 20...

View full details
$6.49
Kras- Bajadera 300gr
$9.49

Kras- Bajadera 300gr

Kras

Kras Çokollatë Përbërësit: Sheqeri, lajthi 20%, gjalpë kakao, masë kakao, emulsifikues lecitin soje, aromë. Mund të përmbajë qumësht. 🥄 Pesha 300gr

$9.49
Kras- Bonbone xhelatine 200gr
$2.39

Kras- Bonbone xhelatine 200gr

Kras

Kras Bonbone te mbuluara me sheqer- bonbone xhelatine. 🥄 Pesha 200gr

$2.39
Kras- Bronhi Original 100gr
$1.99

Kras- Bronhi Original 100gr

Kras

• Bronhi kras • Bronhi Toffees pa aroma artificiale ose ngjyra, kanë të gjitha përfitimet e karamelit funksional dhe janë veçanërisht të dobishme p...

View full details
$1.99
Kras- Keksa me Cokollade 300gr
$2.99

Kras- Keksa me Cokollade 300gr

Kras

Biskota Një përzierje e biskotave të çajit Kras 🥄 Pesha 300gr

$2.99
Kras- Keksa për Caj 500gr
$3.99

Kras- Keksa për Caj 500gr

Kras

Biskota çaji, prodhuar nga Kras Biskotat e çajit janë një shtesë perfekte për mëngjesin tuaj E përsosur për çaj, kafe dhe qumësht 🥄 Pesha 500gr

$3.99
Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr
$1.49

Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr

Kras

Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të...

View full details
$1.49
Kras- Napolitanka Nougat 330gr
$2.99

Kras- Napolitanka Nougat 330gr

Kras

Biskota Kras Miell gruri, ëmbëlsues: izomalt, saharinë; (palmë, shea), miell soje me yndyrë të plotë, lajthi 6%, pluhur kakao me yndyrë të reduktu...

View full details
$2.99
Kras- Napolitanke  me Lajthi 330gr
$2.99

Kras- Napolitanke me Lajthi 330gr

Kras

Biskota Kras Miell gruri, ëmbëlsues: izomalt, saharinë; (palmë, shea), miell soje me yndyrë të plotë, lajthi 6%, pluhur kakao me yndyrë të reduktu...

View full details
$2.99
Kras- Napolitanke me Cokollatë 250gr
$3.49

Kras- Napolitanke me Cokollatë 250gr

Kras

Wafer të mbuluara me çokollatë. Prodhuar nga Kras. 🥄 Pesha 250gr

$3.49
Kras- Napolitankë me Cokollatë 500gr
$5.49

Kras- Napolitankë me Cokollatë 500gr

Kras

Napolitankë me çokollatë Napolitankë e mbushur me krem çokollatë dhe e mbuluar me çokollatë.  Prodhuar nga Kras. 🥄 Pesha 500gr

$5.49
Kras- Napolitanke Mocca 330gr
$2.99

Kras- Napolitanke Mocca 330gr

Kras

Biskota Mocca Wafers Karst i Napolitanke në një kuti prej 11.6oz (330g). Një kombinim i jashtëzakonshëm i pllakave crunchy dhe një shumëllojshmëri...

View full details
$2.99
Kras- Santea Mix Keksa 450gr
$4.99

Kras- Santea Mix Keksa 450gr

Kras

Kras Keksa Një përzierje e biskotave të çajit 🥄 Pesha 450gr

$4.99
Sale

Unavailable

Sold Out