Kras- Kiki Karamela Frutash 100gr

by Kras
$1.49
  • Shurup glukozë, sheqer, yndyrë bimore (palmë), xhelatinë, acid: acid limoni, pluhur frutash 0,5% (luleshtrydhe, butë, limon, mandarin dhe fruta të tjera), aromatizues natyral, përmbajtje lagështi: glicerinë,
  •  Lëngje frutash dhe perimesh (baza, rrushi, speca, domate, mollë, karrota të zeza), ngjyra: kurkumin.
  • Mund të përmbajë gluten.

🥄 Pesha 100gr

Customer Reviews

Based on 5 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out