Kras- Animal Kingdom Cokollatë 15gr

by Kras
$0.30
  • Kjo çokollatë e Mbretërisë së Kafshëve është çokollata e hollë e qumështit, dhe forma e saj dhe shija e vërtetë e çokollatës së vërtetë të qumështit e bëjnë atë të përsosur për momentet e ëmbla të fëmijëve.

🥄 Pesha 15gr

Customer Reviews

Based on 4 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out