Skenderbeu- Kafe Shqiptare 250gr

$6.49
 • Kafeja Shqiptare SKËNDERBEU është një kafe unike shqiptare me një shije që do t'ju bëj të kerkoni për më shumë.
 • Kafe Shqiptare zgjedh vetëm kokrrat më të mira të kafesë për përzierjen e saj SKËNDERBEU dhe përdor një proces bluarjeje të imët për të prodhuar një filxhan kafeje vërtet të jashtëzakonshme, çdo herë.
🥄 Pesha 250gr

  Customer Reviews

  Based on 3 reviews Write a review
  Sale

  Unavailable

  Sold Out