FreshAlb

Albeni Biscuit Ulker 40 gr
$0.75

Albeni Biscuit Ulker 40 gr

FreshAlb

Çokollata Albeni është zgjedhja e duhur për të gjithe ata qe e pelqejne çokollatën. Biskota me karamel dhe çokollatë është ajo që e bën këtë prod...

View full details
$0.75
Argeta Tea Pâté
$2.99

Argeta Tea Pâté

FreshAlb

Argeta është bërë nga mishi i pulës  dhe vajit vegjetal të përzgjedhur me kujdes Një përzierje e pasur me erëza, të tilla si rozmarinë, hudhër dhe...

View full details
$2.99
Balconi ChocoOrange 10 copë 350g
$4.99

Balconi ChocoOrange 10 copë 350g

FreshAlb

Kjo ëmbëlsirë italiane është kombinim i kremit me shije ​​portokalli me shtresat e shijshme të tortës me vanilje, pastaj e mbuluar me çokollatë për...

View full details
$4.99
Basak Ashure 200 gr
$2.99

Basak Ashure 200 gr

FreshAlb

Ashure(Turkish: Aşure) është një ëmbëlsirë turke që është një përzierje e përbërë nga drithera, fruta, fruta të thata dhe arra.

$2.99
Biber i kuq nga Podravka
$2.79

Biber i kuq nga Podravka

FreshAlb

Ky biber i butë mund të përdoret për të marinuar mishin para pjekjes ose tiganisjes, ose si mëlmes e supave të mishit dhe për salcat. Është përdor...

View full details
$2.79
Biskrem Ulker 205 gr
$2.49

Biskrem Ulker 205 gr

FreshAlb

Biskrem- biskota te mbushura me krem kakao. Përbërësit:        miell gruri, çokollatë (sheqer, kakao, gjalpë, pluhur qumështi, pluhur kakao),   ...

View full details
$2.49
Bluzë për femra me Shqiponjen Kuq e Zi
$28.95

Bluzë për femra me Shqiponjen Kuq e Zi

FreshAlb

Bluzë për femra. Në dispozicion për të gjitha madhësitë.

$28.95
Bluzë për Meshkuj me Shqiponjen Kuq e Zi
$28.95

Bluzë për Meshkuj me Shqiponjen Kuq e Zi

FreshAlb

Bluzë për meshkuj. Në dispozicion për të gjitha madhësitë.

$28.95
Bujrum Tulumba 600g
$7.99

Bujrum Tulumba 600g

FreshAlb

• Tulumba- është një ëmbëlsirë shumë e ëmbël turke. Thjesht, kjo ëmbëlsirë është bërë nga copat e brumit të skuqur, të ngjashme me donuts, të mbush...

View full details
$7.99
Burek me djathë-Djerdan 780gr
$11.99

Burek me djathë-Djerdan 780gr

FreshAlb

Një përgaditje perfekte e burekut të mbushur me djathë. Përmbajtja ka 6 copë të ngrira- të gatshme për pjekje. Djerdan Burek Peshon 780 gram

$11.99
Burek me mish- Djerdan 950 gr
$12.95

Burek me mish- Djerdan 950 gr

FreshAlb

Një përgaditje perfekte e burekut të mbushur me mish të freskët dhe qepë të pjekura. Djerdan Burek Peshon 950 gram

$12.95
Burek me mish-Djerdan 780 gram
$12.99

Burek me mish-Djerdan 780 gram

FreshAlb

Një përgaditje perfekte e burekut të mbushur me mish të freskët dhe qepë të pjekura. Përmbajtja ka 6 copë të ngrira- të gatshme për pjekje. Djerda...

View full details
$12.99
Burek me presh dhe djathë-Djerdan 960g
$11.95

Burek me presh dhe djathë-Djerdan 960g

FreshAlb

Një përgaditje perfekte e burekut me mbushje të shijshme me presh dhe djathë, i pjekur në përsosmëri. Djerdan Burek Peshon 960 gram  

$11.95
ÇAJ Filiz 500 gr
$7.99

ÇAJ Filiz 500 gr

FreshAlb

Çaji Filiz përmban një sasi të lartë të gjetheve bud të bimëve për çaj. Cilësia e përzierjes është e dukshme për të gjithë ata që e shijojnë atë....

View full details
$7.99
Çokollatë Dorina me oriz 220g
$3.49

Çokollatë Dorina me oriz 220g

FreshAlb

• Kraš • Çokollata karstike me cilësi të lartë kanë qenë gjithmonë një sinonim për cilësinë që besohet pa dyshim, dhe emri i ri dhe identiteti i ri...

View full details
$3.49
Customized Men's Long Sleeve Tshirt
$35.00

Customized Men's Long Sleeve Tshirt

FreshAlb

Bluzë për meshkuj me mbishkrime sipas porosisë tuaj. Në dispozicion për të gjitha madhësitë.

$35.00
Dolcela palacinke
$3.19

Dolcela palacinke

FreshAlb

Krepat janë një nga ato ushqimet që duken të vështira për t'u zotëruar, por kjo përzierje e bën përgatitjen e tyre shumë të shpejtë dhe të lehtë. Ç...

View full details
$3.19
Duru Dry White Beans 1KG
$9.99

Duru Dry White Beans 1KG

FreshAlb

Fasulja 6 mm e bardhë  është një llojë fasule turke e rritur në krahinat Karaman dhe Konia të Turqisë, ku janë të njohur për shije të lartë. Kjo fa...

View full details
$9.99
Fanta Exotic 330 ml Kanaqe
$1.79

Fanta Exotic 330 ml Kanaqe

FreshAlb

Fanta Exotic bën pikërisht atë që thuhet në ambalazh - është një përzierje ekzotike e shijeve të ndryshme të frutave, të vendosura së bashku për t...

View full details
$1.79
Fara Luledielle (Sunflower Seeds) Tadim 198gr
$2.99

Fara Luledielle (Sunflower Seeds) Tadim 198gr

FreshAlb

Fara luledielli nga TadimKënaqësia e netëve të gjata të dimrit para TV, përbërës thelbësor i muajve të nxehtë të verës, një pjesë e pandashme e l...

View full details
$2.99
FreshAlb FAMILY Holiday Basket
Save 30%
$99.95
$69.99

FreshAlb FAMILY Holiday Basket

FreshAlb

The FreshAlb FAMILY Holiday Basket is a favorite among the chocolate and coffee lovers as it features many treats that are favorites among our fami...

View full details
$99.95
$69.99
Save 30%
FreshAlb JUMBO Holiday Basket
Save 32%
$189.99
$129.99

FreshAlb JUMBO Holiday Basket

FreshAlb

The FreshAlb JUMBO Holiday Basket is a favorite among meat and cheese lovers. It includes all type of meat such as Suxhuk, Qebapa, Sallame, Mish Th...

View full details
$189.99
$129.99
Save 32%
FreshAlb MEGA Holiday Basket
Save 32%
$219.99
$149.99

FreshAlb MEGA Holiday Basket

FreshAlb

The FreshAlb Mega Holiday Basket includes the favorites snacks, Meats, Ajvar and coffee, chocolate and much more, all organized in our Santa Holida...

View full details
$219.99
$149.99
Save 32%
Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml
$0.79

Frutti- Leng Dredheze (Strawberry) 330 ml

FreshAlb

Pije freskuese me shije dredheze, prodhuar nga kompania Frutti. Aroma është natyrale E pasterizuar Ky produkt është prodhim nga Kosova.   🥄 Pes...

View full details
$0.79
Sale

Unavailable

Sold Out