Fino Keksa me Kakao 300 g

by Kras
$3.49

• Kraš

• Përshkrimi

• Biskota me një formë të njohur të rrumbullakët të mbushur me krem kokosi të shijshme.

• Pasuria e erës dhe shijes rrjedh nga kombinimi i përsosur i biskotave të çajit të lehtë dhe një krem kokosi të lehtë që quhet në mënyrë të arsyeshme Fino.

• Udhëzime për përdorim

• Pothuajse për të shërbyer

• Kushtet e magazinimit

• Ruani në ajër të thatë dhe të freskët

• Periudha e ruajtjes

• Më shumë se 90 ditë

• Informacion shtesë

• Biskota me krem me kokosit (20%)

• Përbërësit

• Miell gruri, sheqer, yndyra perimesh pjesërisht e hidrogjenizuar dekstrozë, kokosit 2.7%, laktozë (qumësht), substanca freskuese: E 503, E 500;vezë në pluhur, mjaltë, kripë, aromë.

• Një deklaratë e alergeneve

• Mund të përmbajë lajthi.

🥄 Peshon 300g

Sale

Unavailable

Sold Out