Fant Ereza(Seasoning) per Speca te Mbushur dhe Sarma

$1.69

Permbajtja e secilit paketim edhe zgjedhja me e shpejte dhe e lehte per te pregaditur specat e mbushur sipas recetes se gjyshes. Erezat i japin mishit nje shije te plote te parezistueshme.


Perberesit: kripe, thermija buke ( miell gruri, kfasac, kripe), qepe, miell misri, patate, hudher, veze, piper te zi, piper te kuq te embel, flete majdanozi. Mund te permbaje edhe sasi te vogla te qumeshtit.

🥄 Peshon 60g

Sale

Unavailable

Sold Out