Vava- Speca të Kuq Turshi të Pjekur në Zjarr me Huder 550gr

by Vava
$4.99
  • Specat e kuq të pjekur janë një klasik i lashtë, dhe Vava prodhon një ndër më të mirët
  • Piqen me hudhër, pastaj turshi në një salcë të lehtë me uthull të bardhë dhe kripë

🥄 Peshon 550gr

Customer Reviews

Based on 3 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out