Kore Filo Gjysme te Pjekura 450g

by EM
$4.50

• Kore Filo gjysmë të pjekura, prodhuar nga EM

• Mund të përdoret për të bërë një shumëllojshmëri të pastave etnike dhe mallrave të pjekur të tilla si bakllava, byrekë me djathë dhe spinaq etj

🥄 Peshon 450g

Customer Reviews

Based on 2 reviews Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out