Vava Ajvar Home Made Mild 540 gram

by Vava
$6.99

• Një specialitet maqedonas!

  • Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër. 
  • Kjo përhapje e butë dhe e shijshme e perimeve shkon në mënyrë të përkryer me djathë dhe kërpudha, mish të bardhë ose peshk. 
  • 🥄 Peshon 540g.
Sale

Unavailable

Sold Out