Petulla me Kos

Petulla me Kos

Përbërësit :

10 gr. maja buke
1 lugë e mesme sheqer
Previous article Ëmbëlsira të shpejta dhe të lehta shumë
Next article Kinder Tortë
Sale

Unavailable

Sold Out