Peta të mbushura me mish të bluar dhe perime

Peta të mbushura me mish të bluar dhe perime

Përbërësit :

500 gr. Mish i bluar
2 Qepë
2 Speca
3 Domate
1 Kungulleshkë

Pjeket në temperaturë 180 gradë / 30 minuta.

Kaçkavall ose Mozarella
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out