Mish viqi me perime dhe oriz

Mish viqi me perime dhe oriz

Përbërësit :

500 gr. Mish viqi
Vaj
Krip
Hudhër e grimcuar
Borzilok
Kanellë
Erëza Mishi

Pjeket 30 min. në 250 gr.

Spec i kuq
Spec i verdhë dhe
Spec i gjelbërt
2 Domate
1 Qepë
2 Karrota
1 Lugë e mesme vegetë
Sos për Gulash dhe
375 ml. Ujë

Zihet 1 orë, në 230 gr.Fide super

Bujo për supë
Piper i kuq
2 Gota oriz

Zihet 20 min.

Misër
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out