Llokuma dimërore të shpejta

Llokuma dimërore të shpejta

Përbërësit :

2 portokalla
300 ml. lëng portokalli
3 lugë sheqer
3 lugë nisheste
40 gr. gjalpë
Ujë
Kokos
Sheqer pluhur
Previous article Role me mish të bluar dhe oriz
Next article Drekë shumë e shijshme
Sale

Unavailable

Sold Out