Krofne

Krofne

Përbërësit :

Miell

2 Lugë gjelle maje buke

Ujë

400 ml. Qumësht

3 Të kuqe të vezëve

1 Vezë e plotë

140 ml. Vaj

3 Lugë gjelle sheqer

1 Lugë gjelle krip

Dekorim : Sheqer Pluhur

 

 

 

Previous article Në Zemër te SHBA-ve falënderohet Doktori Shqiptar që ka shpëtuar me mija zemra (VIDEO)
Next article Krepa me mish të tymosur dhe djath
Sale

Unavailable

Sold Out