Krepa me mish të tymosur dhe djath

Krepa me mish të tymosur dhe djath

Përbërësit :

1 Vezë

200 ml. Qumësht

600 ml. Ujë

Gjysmë luge gjelle Krip

400 gr. Miell

Vaj

100 gr. Mish i tymosur

100 gr. Mocarela

Djath në feta

2 Vezë

Krip

Piper i zi

Pjekja 200 gradë, 25-30 min.

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out