KEK I BUTË ME LIMON

KEK I BUTË ME LIMON

Përbërësit :

12 Lugë Sheqer
12 Lugë Vaj
12 Lugë Qumësht
12 Lugë Miell
3 Vezë
Pak Krip
Lëvorja e grirë dhe lëngu i 1 Limoni
1 Fryrës Ëmbëlsirash
Previous article Pide me suxhukun e Pejës
Sale

Unavailable

Sold Out