Ëmbëlsirë me biskota

Ëmbëlsirë me biskota

 

Përbërësit :

Qumësht

Puding vanile

Sheqer

Çokolladë e bardhë

Ajkë e ëmbël

Biskota Petit Beure

Nutella

Previous article Tavë me patate, proshutë dhe djathë
Sale

Unavailable

Sold Out