Ëmbëlsira me qumësht dhe karamel

Ëmbëlsira me qumësht dhe karamel

Përbërësit :

200 gr. Sheqer

500 ml. Qumësht

4 Vezë

6 Lugë Sheqer

Sheqer vanilje

1 Lt. Ujë i vluar

Furra duhet të jetë e nxehtë në 180 gradë, 20 min.

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out