Biskota të shpejta me nutella

Biskota të shpejta me nutella

Perberesit:
1 veze
3 luge nutella
1 gote mesatare miell (deri sa brumi te mos ngjitet ne duar)

Procedura e pergatitjes:
Veza tundet se bashku me kremin e cokollates.
Shtohet mielli deri sa te krijohet brumi i bute dhe mos te ngjitet me ne duar.
Krijohen format rrethore dhe mesi shtypet me nje luge dhe mbushet me pak nutella.
Pjeken ne furre te ngrohur ne 180 grade 10 minuta!

Pososit produktet në FreshAlb: 

Klas Flour gold powder

https://bit.ly/3LFBEH5

Previous article MASKË PËR FYTYRËN ME KAFE DHE MJALTË
Next article Fusili me brokolli dhe mish të thatë
Sale

Unavailable

Sold Out