Ion- Çokollatë me rrush të thatë dhe badema 85gr

by Ion
$2.39
  • Çokollatë, pralinë, karamele dhe shumë më tepër ...
  • Të gjitha produktet ION, të gjitha që ju mund të dëshironi ndonjëherë për momentet tuaja më të ëmbla.

🥄 Pesha 85gr

 

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out