Mamas Ajvar Mild 550gr

$8.99
  •  Një specialitet maqedonas, i prodhuar nga Mama!
  • Speca të kuq të qëruar, të pjekur në furrë dhe të përzier me patëllxhan e hudhër
  • Kjo përhapje e butë dhe e shijshme e perimeve shkon në mënyrë të përkryer me djathë dhe kërpudha, mish të bardhë ose peshk

🥄 Peshon 550gr

Customer Reviews

Based on 1 review Write a review
Sale

Unavailable

Sold Out