Ëmbëlsirë me Biskota , Puding dhe Banane

Ëmbëlsirë me Biskota , Puding dhe Banane

Përbërësit:

800 ml. qumësht
2 pudinga prej çokollate ( 90 gr.)
4 lugë të gj. sheqer
100 gr. gjalp
300 gr. biskota
3 lugë të gj. kokos
2 banane
100 ml. qumësht
120 gr. çokollat gatimi

Porositni tani në FreshAlb:

Podravka Chocolate Pudding-https://bit.ly/3t8nbvL

Eti Petit Beurre Cookies - https://bit.ly/3pkGRex

 

Previous article Ëmbëlsirë me qokolladë milka
Next article Ëmbëlsirë me puding të vaniljës dhe me luleshtrydhe
Sale

Unavailable

Sold Out