Gurabia me mjalte dhe cimet

Gurabia me mjalte dhe cimet

Perberesit:

400gr miell Finnesa
100gr mjalte Linden Lipa Seebees Honey
100gr sheqer
100ml vaj
100ml uje me gaz Radenska
1 pecive Podravka
2 qese cimet
sode buke

Pjekja: 10 minuta ne temperature 180.
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out