Free Shipping

With Minimum Order

Contact Us

1-855-227-8222

Chat With Us

Live Chat Our Team

FreshAlb

Over 500 Products

Produktet Me Te Reja

Grid

Shkurte Fejza Ju Sjell FreshAlb-in!

Blog posts

Disa këshilla për një mëngjes të shëndetshëm

Disa këshilla për një mëngjes të shëndetshëm

Vakti i mëngjesit na furnizon me energjinë e nevojshme Mëngjesi është një vakt i rëndësishëm dhe ju për këtë duhet të bëni kujdes që të ushqeheni në kohën e duhur. Që të kemi një mëngjes të shëndetshëm është e rëndësishme...

Read now
Ëmbëlsirë me biskota dhe puding të vanillës

Ëmbëlsirë me biskota dhe puding të vanillës

  Përbërësit: 1 pako biskota 2 pako puding të vanillës 1 l qumësht 100 gr sheqer Përgaditja Në fillim marrim qumështin dhe e vëmë të ziejë duke lënë një gotë mënjanë.Më pas marrim pakot e pudingut dhe I tresim në...

Read now
Rolladë me Ajvar dhe Djath

Rolladë me Ajvar dhe Djath

Rollad me Ajvar dhe me mbushje prej Djathi, Schmandi dhe Majdanosi.   Receta:   BRUMI: 5Ve 1 gotë Jogurt 1 gotë Miell 1 Pluhur për Pjekje ½ lugë Krip 1lugë Vaj 2lugë Ajvar   Përzihën mirë të gjithë përbërësit dhe...

Read now
Sale

Unavailable

Sold Out