Free Shipping

With Minimum Order

Contact Us

1-855-227-8222

Chat With Us

Live Chat Our Team

FreshAlb

Over 500 Products

Produktet Më Të Reja

Shkurte Fejza Ju Sjell FreshAlb-in!

Receta të ndryshme

Pasta me salcë pana

Pasta me salcë pana

Perberesit per 4 persona 320gr makarona spageti (80gr per person) 200ml pana kuzhine 100gr gjalp 100gr djath kackavall te grire pak arre moskate kripe piper Nderkohe pregatisim salcen me pana: hedhim panen e kuzhines ne nje tigan te madh (ne...

Read now
Bakllavë e shpejtë

Bakllavë e shpejtë

Përbërësit:2 vezë1 gotë kos1 gotë e cajit vaj50 gr gjalpë e shkrirë1 lugë gjelle uthull1 pluhur për pjekjeGjysmë luge e cajit kripRreth 4 gota te ujit miell400 gr nisheste600 gr ArraLyerja me 200 gr gjalpë dhe 1 gotë vajGjalpi shkrihet...

Read now
Cheescake me dredhëza

Cheescake me dredhëza

Përbërësit : 300 gr biskota te bluara 200 gr gjalpë Filli 300 ml krem qumështi për ëmbëlsira 350 gr krem djathi 200 gr sheqer pluhur (sipas dëshirës) Lëvozhga e një limoni Ekstrakt i vaniljes Glazura: Recel i dredhezave, dredhëza të...

Read now
Sale

Unavailable

Sold Out