Embelsire me kafe

Embelsire me kafe

Per per gatitjen e kesaj recete nevojiten jane:

Veze

sheqer pluhur

pluhur kakao Vava

miell Finnesa

puder per gatim( sod buke Aroma)

sheqer vanile Podravka

kafe Princ Kafe Turke

niseshte

ajke per gatim

Previous article Gjevreka të shijshme dhe të shpejta
Sale

Unavailable

Sold Out