Pizza rolls

Pizza rolls

Përbërsit:
Djath kashkavall
Brum sfoliat
Ullinj me spec
Salcë domatesh
Këpurdha
Mish i thatë
Origano

Procedura e përgatitjes:
Hapet peta, lyhet me salcën e domatës. Shtohet mishi i thatë, këpurdhat, ullinjët me spec, djathi kashkavall dhe origano.
Mbështjellet në formë rollade dhe prehet në disa pjesë sipas dëshirës.
Futet në furrë të ngrohur për 25 minuta.

 

Porosit përbërësit në FreshAlb: https://bit.ly/3R4To20

Previous article Plazma Tortë
Next article Kek me mollë
Sale

Unavailable

Sold Out