Trileqe e shpejt dhe e lehtë

Trileqe e shpejt dhe e lehtë

Përbërësit:

6 Vezë

6 Lugë Gjelle Sheqer

1 Pluhur për Pjekje

10 Lugë Gjelle Miell

1lt Qumësht 

150ml Hopla

200gr Karamel

1 Gotë Qumësht

Pjekja: 200gradë për 20 minuta

Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out