Sanduiç - Një mëngjes i shpejtë dhe i shijshëm

Sanduiç - Një mëngjes i shpejtë dhe i shijshëm

Përbërësit :

Vaj
4 Vezë
Krip
2 Rriska buke
Kaçkavall
Sallamë pule
Domate
Qepë të reja
Lakër e sallatës
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out