Role me mish të bluar dhe oriz

Role me mish të bluar dhe oriz

Përbërësit :

Vaj
Perime
1 gotë oriz
1 lugë e mesme aromë supe
Pak vegetë
Krip
500 ml ujë
400 gr. mish i bluar
1 lugë e mesme piper i kuq
Erëza mishi
Hudhër e grimëzuar
1 karrotë e zier
1 vezë e zier
1 spec i kuq i zier
Gjalpë
1 domate
Piper i zi
Previous article Petulla të mbushura me reçel
Sale

Unavailable

Sold Out